Yemek tarifi gönder sürpriz hediyeler kazan!

Oyalama Kağıdı kazandırmaya devam ediyor! Yemek tarifleri bölümümüze tariflerinizi gönderin sürpriz hediyeler kazanın.
Size özel tariflerinizi fotoğraflarıyla beraber bize gönderin. Tariflerinizi info@oyalamakagidi.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine gönderebilirsiniz. Her hafta en ilgi çeken tarif bizden sürpriz hediyeler kazanacak. Hediyelerimiz mutfak ile ilgili olacak. Masa örtüsü, saklama kabı ya da kek kalıbı, hepsi özenle seçildi sizleri bekliyor.

Hediyeler en ilgi çeken, yani en çok tıklanan ya da yorum alan tarifler arasından ekibimiz tarafından seçilecek. Fotoğraflı olan tarifler öncelikli olacak. Tariflerin yanısıra sofra sanatı bölümümüze uygun olacak, şık sofra fotoğraflarınızı, kendi yaptığınız peçetelik, masa örtüsü, gibi el sanatlarınızı da gönderebilirsiniz.

Tariflerinizi heyecanla bekliyoruz.

İlk hediye anonsumuz 04 Kasım - 12 Kasım tarihleri arasında gönderilen tariflerden seçilecek ve 15 Kasım' da ilan edilecek.
Etiketler: edit post
0 Responses

Yorum Gönder

  • hoşgeldiniz...

    gelmekle ne de iyi ettiniz, bir bilseniz :)

    ben nuray... bir 3o kasım aksamı gelmişim dünyaya, yılını bosverin... hayal gücü ile beslenen, bir meslege sahibim... dünyaya gelen en güzel meleğin annesi; gözlerinin yeşilinde kayboldugum sevgilimin, biricik eşiyim... sizlerle, ruhumda barınan tüm renkleri paylaşmaya geldim; lütfen beni izlemeye devam edin :)

    minakarenim@gmail.com