Zeynebin Hediyelerine Bakar mısınız?
Arkadaslar öncelikle beni bugüne kadar yalnız bırakmayan izleyenlerime teşekkür ediyorum iyi ki varsınız.Daha bu yolda yeni yeni ilerlerken,blogculuk adına hiçbirşey bilmezken yanımda olanlar(özellikle sevgili embire cok tesekkür ediyorum)beni destekleyenler...Bloguma her girdiğimde üye sayımın arttığını görünce çok mutlu oluyorum.Blog camiasında yeni olmama rağmen bu hızlı artış beni daha çok cesaretlendirdi.Heyecanımı hediyeli bir yarışma düzenleyerek sizlerle paylaşmak istedim.Hediyelerimi iki üç gün içerinde yayınlayacağım.Ama yarışma şu an itibarıyla başladı.Yarışmaya katılım şartları şöyle;
Eğer bloğunuz varsa;
1)İzleyicim olmanız
2)Bloğunuzda yarışmamdan bahsetmeniz
3)Bu yazının altına yorum yaparak(öneri,eleştiri,sadece kazanmak istiyorum vs.) ve yarışmamdan bahsettiğiniz yazınızın linkinide yapıştırmanız(linksiz yorumlar dikkate alınmayacaktır)
Bloğu olmayanlar ise;
1)İzleyicim olmanız
2)Bu postun altına yorum yazmanız yeterli.
Yarişmaya son katılım tarihi 31.01.2009.Fakat 100. üyeye ulaştığımda bu tarihi beklemeyeceğim.(Bu hızla aralık sonunda bile bu sayıya ulaşabilirim inş.:))
Talihliyi belirlerken Akınsoft çekiliş programını kullanacağım.Kazanan kişiye 2010 yılında düzenlenecek 5 fuar için ücretsiz davetiyede göndereceğim.Herkese bol şans!!!

http://zeynepduran.blogspot.com/2009/12/zeynebin-hediyeleri.html
Etiketler: edit post
0 Responses

Yorum Gönder

  • hoşgeldiniz...

    gelmekle ne de iyi ettiniz, bir bilseniz :)

    ben nuray... bir 3o kasım aksamı gelmişim dünyaya, yılını bosverin... hayal gücü ile beslenen, bir meslege sahibim... dünyaya gelen en güzel meleğin annesi; gözlerinin yeşilinde kayboldugum sevgilimin, biricik eşiyim... sizlerle, ruhumda barınan tüm renkleri paylaşmaya geldim; lütfen beni izlemeye devam edin :)

    minakarenim@gmail.com