Hem Sağlıklı... Hem Lezzetli...
Özel Üretim Yöntemi İle Türkiye’de Tek…
 Hazır doğal lezzet Easyfood ile kolayca hazırla, keyifle ye!
 Özenle seçilmiş %100 doğal malzemelerle üretilen birbirinden lezzetli hazır yemekleri, tatlıları ve yemeğe yardımcı ürünleriyle Easyfood yemek derdinizi sonsuza kadar sona erdiriyor. Easyfood, tencere, mikrodalga yada fırında kolayca ve çok hızlı hazırlanıyor, zamandan kazandırıyor. 

Easyfood ile hayat size kalıyor!
 

Easyfood İle Zaman Kazan!

Isıtmak Yeterli!
Zeytinyağlı ve tatlı çeşitleri ambalajı açıldığı anda tüketime hazır olmakla birlikte, diğer Easyfood Hazır Yemek Ürünleri tencerede ya da mikrodalga fırında ısıtılarak 3 dakikada yenmeye hazır hale gelir.

Saatlerce Süren Ön Hazırlık Derdine Son!
Easyfood Haşlanmış Ürünleri; herhangi bir bakliyat yemeği için 8-10 saat önce karar verme, ürünü ıslatarak bekletme, haşlama, pişirme aşamaları için harcayacağınız zaman kaybından sizi kurtarır.

Etli Yemekler Bile Kısa Zamanda Hazır!
Easyfood Dana / Tavuk Kuşbaşı Sote ile etli yemeklerin hazırlanma zamanı bile kısalır.

Artık Soymaya, Doğramaya Elveda!
Easyfood Yemek Pişirme Sosları ise malzemenin yıkanması, soyulması, doğranması, baharatlarının katılması ve kavrulması aşamalarını kısaltarak hayatınızı kolaylaştırır.
Easyfood markası ile LYRA Gıda, Türkiye’de,
“Hazır yemekte uzun ömürlü gıda imalatı” üretim belgesi olan ilk firmadır.
Etiketler: edit post
0 Responses

Yorum Gönder

  • hoşgeldiniz...

    gelmekle ne de iyi ettiniz, bir bilseniz :)

    ben nuray... bir 3o kasım aksamı gelmişim dünyaya, yılını bosverin... hayal gücü ile beslenen, bir meslege sahibim... dünyaya gelen en güzel meleğin annesi; gözlerinin yeşilinde kayboldugum sevgilimin, biricik eşiyim... sizlerle, ruhumda barınan tüm renkleri paylaşmaya geldim; lütfen beni izlemeye devam edin :)

    minakarenim@gmail.com